Služby a ceny

Pro více informací klikněte na detail služby… 

RODINNÉ FOCENÍ, MIMINKA

Focení probíhá v ateliéru v Plzni na Doubravce na adrese Zábělská 46. Na focení si vezměte něco hezkého na sebe v čem se budete cítit dobře, klidně si vezměte více věcí na převlečení, aby fotky nebyly moc jednotvárné. Na fotkách vypadá hezky i když budete sladění dohromady, např. všichni mají džíny a pruhované tričko, nebo trička stejné barvy.

Dětem můžete vzít oblíbenou hračku nebo i rekvizity podle jejich koníčku (třeba fotbalový míč a dres, nebo taneční boty a šaty). V ateliéru mám spoustu hraček a rekvizit, děti si zde vyhrají jako v dětském koutku, snažím se na děti příliš netlačit, nechat je v klidu rozkoukat, pohrát si a až ztratí zábrany, tak začínáme fotit. Některé děti mají focení rády, jiné potřebují trochu více času. Standardní čas focení je od hodiny do dvou hodin.

Fotografie poté vybereme společně ihned po focení nebo Vám pošlu jejich náhledy elektronicky a vy si je v pohodlí domova vyberete sami. Upravené fotografie poté zasílám elektronicky většinou do 14 dnů.

Peníze za fotografování můžete buď zaplatit rovnou v ateliéru nebo poslat na účet. Záleží tedy na Vás, kolik fotografií si vyberete a kolik tedy budete chtít do focení investovat. U malých dětí je lepší přijít se vyfotit třeba dvakrát do roka, než si našetřit na jedno focení za pět let.

Cena jedné fotografie v elektronické podobě je 100 Kč.

PORTRÉTNÍ  A TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Opět doporučuji vzít si klidně více oblečení. Někdy Vás samotné překvapí, které oblečení nakonec na fotkách bude vypadat nejlépe. Lidé si často myslí, že na focení je nejlepší černá, protože přece „zeštihluje“, ale musím říct, že na fotkách vypadá nejlépe bílá a  světlejší nebo pastelové barvy. Každý ale nejlépe ví, která barva je pro něj ta pravá.

Cena jedné fotografie v elektronické podobě je 100 Kč.

GLAMOUR

Nikdy by mě nenapadlo, že jednou budu tak ráda fotit ženy, ať už tomu říkáte glamour nebo budoir. Většina žen přijde s tím, že se chtějí vyfotit, ale vlastně vůbec nejsou fotogenické, mají tady špek, tady podbradek, tady ošklivé pihy a tamhle ošklivý tmavý zub, velký nos nebo malá prsa….atd. atd.

Když po focení vybíráme a ony si nemohou vybrat, protože chtěly 10 fotek a my jsme pořád na 30 a už nevíme, které smazat, protože jsou všechny krásné….v takovou chvíli mám opravdu radost, protože to není jenom fráze, že každá žena může být krásná.

Pokud se samy stydíte, vezměte na focení svoji kamarádku nebo kamarádky a udělejte si hezké odpoledne. Klidně si vezměte víno, něco dobrého, pusťte si oblíbenou muziku z telefonu, odpočiňte si a věřte, že ten zážitek za to alespoň jednou za život stojí.

Cena jedné fotografie v elektronické podobě je 200 Kč.

Ke glamour nebo portrétnímu focení můžete využít služeb profesionální vizážistky, která sídlí ve stejné budově, ve které mám ateliér.

Více informací naleznete na býtikrásná.cz

Venkovní focení probíhá na předem domluveném místě v Plzni nebo okolí. Může se jednat o místo, které si sami vyberete, kde se budete cítit dobře nebo se na lokalitě domluvíme společně. Nejčastěji fotíme děti a rodiny. Focení trvá minimálně okolo jedné hodiny. Je pro nás velmi důležité, abyste se při focení cítili sami sebou a dobře.  (Naším cílem je najít v každém krásného člověka a toho na našich fotkách zachytit.) Po focení si sami vyberete fotografie, které se Vám líbí a které budete chtít upravit a poslat.

Cena jedné fotografie v elektronické podobě je pak 100 kč.

Cena jedné fotografie formátu 13x18cm je 120 Kč. 

Fotíme také společenské, sportovní, kulturní nebo jiné akce. Zde určujeme cenu podle času stráveného na akci a počtu Vámi požadovaných fotografií. Nebojte se ozvat a domluvit se s námi na konkrétních podmínkách.

Z časových i technických důvodů nefotíme svatby, maturitní plesy a podobné velké akce. V Plzni a okolí určitě naleznete spoustu vynikajících fotografů, kteří Vám s focením těchto akcí pomohou.

Cena focení akcí je určena vzájemnou dohodou.

V mateřských školách a na základních školách probíhá focení po domluvě s vedením školky nebo školy.  Děti fotíme zpravidla dopoledne a tak je skvělé, když přijdou do školky v barevném a veselém oblečení. K dětem jsme citliví a rádi jim pomůžeme překonat jejich případné obavy z focení. Výhodou pro rodiče je, že focení je nezávazné. Fotky totiž vytiskneme a pošleme přímo do školky či školy, a je na rodičích, které fotky si vyberou a koupí. Cena focení skupinových fotografií je 30 Kč za 13x18cm. Cena focení tématických sad – viz letáčky níže. letak_vanocni letak_klasicky

Nemám vlastní fotolab, proto posílám fotografie k vytištění do profesionálních tiskáren, které mám ověřené a fotografie jsou z nich velmi kvalitní. Vyzkoušela jsem několik fotolabů a ne vždycky jsem byla úplně spokojená s kvalitou tisku. Lidé si často myslí, že si fotky nechají udělat za rohem v drogerii a budou vypadat stejně jako z profesionální tiskárny, ale nemusí to tak být.

Cena vytištěné fotografie rozměru:

  • 10×15 je 15 Kč
  • 13×18 je 20 Kč
  • A4 je 50 Kč.

Vytvářím také fotoknihy, fotosešity, plátna atd. Ceny jsou individuální podle rozsahu a náročnosti jednotlivých projektů.