Ceník

CENÍK NAŠICH SLUŽEB

Venkovní focení probíhá na předem domluveném místě v Plzni nebo okolí. Může se jednat o místo, které si sami vyberete, kde se budete cítit dobře nebo se na lokalitě domluvíme společně. Nejčastěji fotíme děti a rodiny. Focení trvá minimálně okolo jedné hodiny. Je pro nás velmi důležité, abyste se při focení cítili sami sebou a dobře.  (Naším cílem je najít v každém krásného člověka a toho na našich fotkách zachytit.) Po focení si sami vyberete fotografie, které se Vám líbí a které budete chtít upravit a poslat.

Cena jedné fotografie v elektronické podobě je pak 100 kč.

Cena jedné fotografie formátu 13x18cm je 120 Kč.

Fotíme také společenské, sportovní, kulturní nebo jiné akce. Zde určujeme cenu podle času stráveného na akci a počtu Vámi požadovaných fotografií. Nebojte se ozvat a domluvit se s námi na konkrétních podmínkách.

Z časových i technických důvodů nefotíme svatby, maturitní plesy a podobné velké akce. V Plzni a okolí určitě naleznete spoustu vynikajících fotografů, kteří Vám s focením těchto akcí pomohou.

Cena focení akcí je určena vzájemnou dohodou.

V mateřských školách a na základních školách probíhá focení po domluvě s vedením školky nebo školy.  Děti fotíme zpravidla dopoledne a tak je skvělé, když přijdou do školky v barevném a veselém oblečení. K dětem jsme citliví a rádi jim pomůžeme překonat jejich případné obavy z focení. Výhodou pro rodiče je, že focení je nezávazné. Fotky totiž vytiskneme a pošleme přímo do školky či školy, a je na rodičích, které fotky si vyberou a koupí.

Cena focení skupinových fotografií je 30 Kč za 13x18cm.

Cena focení tématických sad – viz letáčky níže.

letak_klasicky
Klasické focení
letak_vanocni
Vánoční focení